Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj 2021 - 2022, Aritma Cup - rozpis

 

ARITMA CUP 2022

Předehrávka 5. kolo
SO 22.1. 14:00 Košíře - Prague Raptors  3:0 kont.

1. kolo
SO 29.1. 14:00 Hostivice - FA Zbura U19 3:1                           střelci: Semínko, Sedláček, Borovka
NE 30.1. 10:00 Košíře - Vonoklasy 5:6                                     střelci: Morácek, Písecký, Knap, Jasz, Kirchmann, Nejepsa, Švec, Dekastra
NE 30.1. 12:00 Tuchoměřice - Řeporyje 6:2                                 střelci: 3x Bell, 2x Palivec, Šebesta vl. - Hanzlík, Vejsada
NE 30.1. 14:00 Prague Raptors - Řepy 2:2                             střelci: Ben, Sebastian - Stahl, Viděvič 

2. kolo
SO 5.2. 16:00 FA Zbura U19 - Řeporyje 1:4                              střelci: Lešo - Hanzlík, Graf, Haim, Fenin
NE 6.2. 10:00 Vonoklasy - Hostivice 4:4                                    střelci: 2x Nejapsa, 2x Švec - 2x Jambor, Alemu, Tkáč
NE 6.2. 12:00 Prague Raptors - Tuchoměřice 0:1                          střelci: Bell
NE 6.2. 14:00 Řepy - Košíře 1:4                                                 střelci: Skucko - Kirchmann

3. kolo
SO 12.2. 16:00 Hostivice - Košíře  2:0                                        střelci: 2x Sedlák
NE 13.2. 10:00 Řepy - FA Zbura U19  0:3                                   střelci: 2x Dostálek, Nodid
NE 13.2. 12:00 Prague Raptors - Řeporyje 1:6                          střelci: Adani - 2x Pánek, 2x Pertus, Petrla, Vejsada
NE 13.2. 14:00 Tuchoměřice - Vonoklasy  8:1                           střelci: 5x Nový, 2x Kejmar, Solovil - Zašek 

4. kolo
SO 19.2. 16:00 Řepy - Hostivice  3:1                                         střelci: Kosina, Stahl, Viděvič - Sedláček
NE 20.2. 10:00 FA Zbura U19 - Tuchoměřice 1:3                      střelci: Dostálek - 2x Rataj, Rejnold
NE 20.2. 12:00 Řeporyje - Košíře 4:0                                         střelci: 4x Fenin
NE 20.2. 14:00 Vonoklasy - Prague Raptors 0:7                        střelci: 3x Bosule, 2x Betzher, Askanov, Fernandes

5. kolo
NE 27.2. 10:00 Tuchoměřice - Hostivice 5:1                            střelci: 2x Nový, Turnis, Štěpánek, Stochl - Tričko
NE 27.2. 12:00 Řeporyje - Řepy  3:1                                         střelci: 2x Pánek, Černohorský - Viděvič

NE 27.2. 14:00 FA Zbura U19 - Vonoklasy  5:2                        střelci: Kalina, Hrasko, Kaabi, Flachs, Uchal - Nejepsa, Pacák

6. kolo
SO 5.3. 12:00 FA Zbura U19 - Prague Raptors 4:3                   střelci: 3x Dostálek, Uchal - Harris, Chvodan, Granavo
NE 6.3. 10:00 Košíře - Tuchoměřice 1:4                                  střelci: Kotouček - 2x Nový, 2x Chvapil
NE 6.3. 12:00 Řeporyje - Hostivice  6:1                                  střelci: 2x Petrus, 2x Pánek, Vejsada, Fenin - Sedláček
NE 6.3. 14:00 Vonoklasy -Řepy  1:2                                       střelci: Nejepsa - Ruml, Švácha

7. kolo
NE 13.3. 10:00 Prague Raptors - Hostivice     8:0                   střelci: 3x Bosule, 3x Ben, Granavo, Chvodan
NE 13.3. 12:00 Řeporyje - Vonoklasy    8:2                           střelci: 4x Hanzlík, 2x Vejsada, Pánek, Komenca - 2x Kára   

NE 13.3. 14:00 Tuchoměřice - Řepy  3:0                              střelci: 3x Štěpánek
NE 13.3. 16:00 Košíře - FA Zbura U19  0:1                          střelci: Kalina


 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS