Historie

SK Aritma je pokračovatelem klubů SK Veleslavín a Dynama Vokovice. Klub byl založen v roce 1908. V současné době má 1.100 členů sdružených v oddílech kopané, košíkové, atletiky, tenisu, ASPV, turistiky, odbíjené.

Oddíl kopané má mužstva všech věkových kategorií od přípravek po starou gardu. Muži hrají DIVIZI, dorosty, starší a mladší žáci hrají nejvyšší soutěže řízené řídící komisí pro Čechy. ČLD U 19 a U17. ČDŽ U15 a U14 . ČLŽ U13 a U12. Ostatní mužstva různé pražské soutěže. Ze známějších fotbalistů zde působili sparťané: Tichý, Gůra, Svoboda, Mistr, slávisté: Růžička, Kolman, Uldrych, hráči Plzně Bican a Švejdík či bývalý trenér reprezentace Dušan Uhrin. Z těch mladších reprezentant Daniel Pudil či pozdější vítěz poháru UEFA (dnešní Evropská liga) Radek Šírl. Sídlo klubu je na Praze 6, u koupaliště Džbán, na pokraji chráněné krajinné oblasti Šárka.

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16