U 19

Úvod | Tabulka | Články | Kontakty | Nástěnka | Rozpis zápasů  Hráči

Kádr mužstva:

Horní řada zleva:

Maršál Jan, Dvořák Adam, Hamouz Jaroslav, Mírek Albert, Racocha Tomáš, Mareš Jan, Havlíček Lukáš, Šimonovský Jan, Olšiak Jakub

Střední řada zleva:

Tuček Vítek, Bell Lucas, Havlíček Lukáš, Straka Viktor, Osipyan Adam, Dub Štěpán, Kněžínek Kryštof, Brewer Christopher, Chudomel Filip.

Dolní řada zleva:

Novotný Matěj, Žák Patrik, Švarc Jiří, Svoboda Martin - trenér, Vidman Martin - trenér, Baláž Vítězslav, Aliyev Zachary, Franta Matyáš.

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16