Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Muži A

Úvod | Tabulka | Články | Kontakty | Nástěnka | Rozpis zápasů  Hráči

Kádr mužstva :

Sedící řada zleva : David Roub, Martin Macek, Tomáš Kubr – trenér, Ladislav Prošek – trenér, Lukáš Hrabák, Matyáš Franta

Prostřední řada zleva :Jaroslav Kubr – manažer, Viktor Kyliánek, Petr Mareš, Filip Turbák, Pavel Vávra, Jan Stareček, David Macháček, Jiří Junek, Jan Beneš, David Baran, Arnošt Rybka – vedoucí

Horní řada zleva :Vít Pecháček, Filip Podobský, Martin Bedrna, Robert Turák, Daniel Frnoch, Tomáš Modr, Adam Kraus, Martin Polom, Jakub Troníček

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019