Muži A

Aritma Praha- MFK Dobříš 2:0 (1:0)

17.08.2019 | Roman Kunc

Výborný první poločas ve kterém by se nikdo nedivil vyššímu brankovému rozdílu. Ve druhém poločase, kdy jsme hráli špatně, jsme mohli přijít o vítězství. Závěr plný nervů, kdy nejprve hostující Dobříš přestřelila z malého vápna prázdnou branku, aby následně všechny uklidnil domácí Jiří Junek brankou na 2:0. Bohužel se neuklidnil jinak dobře hrající hráč hostí Maryška, neunesl porážku a za zákrok na Poloma měl být vyloučen. Celý článek

Aritma - Dobříš

15.08.2019 | Roman Kunc

V sobota 17.8.2019 10:15hod na stadionu ve Vokovicích přivítá náš A-tým MFK Dobříš. Soupeře, který byl stejně jako my přeřazen z divizní skupiny A do skupiny B. Pikantností bude bratrský duel Jiřího a Patrika Junka. Jiří Junek se pomalu vrací do své formy po dlouhodobém zranění. Přejeme mu ať mu to zase střílí. Celý článek

Aritma končí v MOL CUPU

14.08.2019 | Roman Kunc

Aritma - Admira 0:1 (0:1)

Celý článek

Arsenal Česká Lípa - SK Aritma Praha 0:2 (0:2)

11.08.2019 | Roman Kunc

Vynikající vstup do soutěže.  Celý článek

Nová místa i soupeři, Aritma si zkusí divizi B

04.08.2019 | Roman Kunc

Nová místa i soupeři, Aritma si zkusí divizi B. Čeká nás hodně práce, tuší trenér Kubr