Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži A

Tochovice - Aritma 1:1 ( 0:1 )

06.08.2022 | Roman Kunc

Ideální vstup do nové sezóny se nám rozplynul v 94. minutě. Po špatně zvládnutém přečíslení a nesmyslné přihrávce jsme z poslední akce utkání inkasovali, přestože jsme mohli dohrát zápas někde u rohového praporku. Zbytečná ztráta dvou bodů proti soupeři, který hrál od 30.minuty v deseti.

Celý článek

Aritma - Libiš 6:2 ( 3:1 )

07.02.2022 | Roman Kunc

Druhý přípravný zápas A-týmu. Branky: Pivrnec, Brabec, Krupička, Míka, Štěpánek, Šedivý

Celý článek

Aritma - Kolovraty 1:2 ( 0:1)

31.01.2022 | Roman Kunc

První přípravný zápas v novém roce přinesl jednobrankovou porážku našeho A-týmu od Kolovrat. Střelcem branky Teodoro Ielitro. Celý článek

Poslední podzimní kolo už dnes

27.10.2021 | Roman Kunc

Aritma zajíždí v předehrávce 14.kola do Chomutova. Utkání se odehraje za umělého osvětlení a začíná v 19:30.