Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1. kolo | Sobota 11.11.2017, 10:15

SK Aritma Praha - FC Písek fotbal

Branky Aritma: 2xPavlovský, Lassig, Šedivý

Rozhodčí: Štrébl

SK Aritma Praha: Medenica - Šmíd, Šedivý, Kubr, Mareš, Šaljič, Kubašta, Klečar, Havelka, Varhulík, Stanovský, Říha, Pavlovský, Lassig, Migdal

FC Písek fotbal: Jordám - Polanský, Kohout, Malát, Kuchař, Brodský, Pikolon, Bártík, Keclík, Šípek, Klimeš, Kříž, Říha, Pinta, Pišna

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019