Těsná prohra v Karlových Varech

28.08.2017 | Petra Bařinová

Z Varů nevezeme ani bod ....

3. kolo | Neděle 27.08.2017, 10:30

1.FC Karlovy Vary - SK Aritma Praha

Branky: Kalina

Žluté karty: Geňo - Plechatý, Turbák

Rozhodčí: Langmajer - Szikszay, Štěrba

Komentář

Do Karlových Varů přijeli Pražané s jasnou filozofií – nenechat favoritovi ani metr volného prostoru, důrazně dohrávat osobní souboje a využívat veškerých šancí k rychlým brejkům.

Od prvních minut bylo jasné, jak bude obraz hry vypadat. Slavia sice držela míč převážně na svých kopačkách, jenže jí chyběla předfinální fáze a překvapivá přihrávka, kterou by překonala obranný val Aritmy.

Jednou z možností, jak se dostat do dobré šance, tak byly pro Karlovarské standardní situace. Po jedné z nich navíc dostali míč do sítě, když si na Maňákův kop naběhl Vondráček, jenže rozhodčí gól neuznal kvůli ofsajdu domácího stopera.

Druhý poločas navázal tam, kde skončil první. Karlovarští se snažili a Pražané urputně bránili. Množství standardních situací se navýšilo, ale ani z několika nebezpečných závěrů nedokázali Buldoci nic vytěžit. V jednom případě zastavil jejich radost znovu hlavní sudí, když už podruhé neuznal gól Karlovarských pro ofsajd.

A tak se o slovo musel přihlásit střídající Jan Kalina. Domácí záložník převzal pas od Vokáče, prošel mezi čtyřmi obránci Aritmy, udělal kličku brankáři Rondzikovi a poslal svůj tým do vedení!

V posledních patnácti minutách vsadili hosté vše na jednu kartu, pomocí dlouhých balónů se pokoušeli vyrovnat, ale konsolidovanou obranu Varů nepřekonali.

Zdroj: fotbalunas.cz

Trenér KV Karel Tichota: „V prvním poločase se Aritma věnovala hlavně defenzivě, my jsme nebyli schopní se přes ni prosadit. Dozadu jsme ale pracovali také spolehlivě a díky Honzovi Kalinovi vyhráli. Myslím si, že jsme si vítězství zasloužili. Dobrý zápas odehráli oba stopeři Vondráček s Pěkným.“

Zdroj: fotbalunas.cz

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16