Třetí výhra v řadě U12

17.09.2017 | Petra Bařinová
U12

Mladší žáci U12 si užívají fotbalu a i potřetí v řadě pod trenérem Fleišerem zvítězili.

6. kolo | Sobota 16.09.2017, 16:30

SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň

Branky: Varhulík, Říha - Chmelař

Žluté karty:

Rozhodčí: Chrenko

SK Aritma Praha: Štengl - Medenica, šedivý, hájek, Matyáš, Kubašta, Vokatý, Havelka, Jindra, Varhulík, Říha, Klečar, Lassig, Migdal

SK Petřín Plzeň: Jankovič - Mašek, Holmik, Fencl, Kural, Pop, šlehofer, Machač, Spielgel, Matoušek, špilar, Jíša, Král, Dvořák, Chmelař, Mašek, Kasík, Hes