Další bojovné a vyrovnané utkání U13

17.09.2017 | Petra Bařinová
U13

U13 tentokrát nedokázala naklonit štěstěnu na svojí stranu a o jednu branku zvítězil velmi dobře kombinující soupeř. Oběma soupeřům gratulujeme k předvedené hře.

6. kolo | Sobota 16.09.2017, 16:30

SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň

Branky Aritma: Janda 2x, Procio, Janál

źluté karty:

Rozhodčí: Maretta

SK Aritma Praha: Janoušek - Korbel, Janda, Strejc, Procio, Wieluch, Šalanský, Radhi, Janál, Rebibo, Landovský, Stuchlík, Ulanov

SK Petřín Plzeň: Harant - Klein, Haas, Žemlička, Frank, Gožo, Sieber, Hofman, Pleticha, Vaňourek, Domanský, Vetengl, Olach, Šiml, Novák, Martínek

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16