Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

5. kolo | Neděle 10.09.2017, 10:00

SK Dynamo České Budějovice - SK Aritma Praha

Branky: Havlík 2x, Kaholek - Rebibo 2x, Korbel, Procio

Žluté karty:

Rozhodčí: Hnilička

SK Dynamo České Budějovice: Adam - Gorekiová, Havlík, Charvát, Kaholek, Luftner, Mach, Němec, Nowak, Votřel, Zika, Dobiáš, Buchar

SK Aritma Praha: Janoušek - Fuksa, Korbel, Janda, Strejc, Procio, Weluch, Šalanský, Radhi, Janál, Rebibo, Landovský, Stuchlík

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019