Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

12. kolo | Neděle 09.06.2019, 17:00

SKP České Budějovice - SK Aritma Praha

Branky: 2x Roudnický, Matuška, Křiváček - Zitta

Žluté karty:

Rozhodčí: Zabilka - Švec H., Švec V.

SKP České Budějovice: Altmann - Gondek, Matuška, Křiváček (36. Koupal ), Mlčkovský, Varecha, Vocetka, Čapek, Čoudek, Roudnický, Filípek

SK Aritma Praha: Ženatý - Ghilardi, Houba, Dimitrov, Holler, Chundela, Manďulák, Černý, Abassi (36. Vožický ), Ledvina, Kaplan (36. Zitta )

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE