Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

28. kolo | Sobota 01.06.2019, 13:00

SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko

2:3 pk

Branky: 2x Mainolfi - Dumbrovský, Icha

Žluté karty: Savulkin - Danda, Dumbrovský

Rozhodčí: Trska - Frank, Alazani

SK Aritma Praha: Kubata - Švarc, Olšiak, Janda, Havlíček, Mainolfi, Savulkin, Vožický, Bednář ( 86. Pešan ), Maršál, Dvořák ( 80. Fišer )

FC MAS Táborsko: Nowák - Soukal, Danda, Dumbrovský, Sohler, Jindrák, Jůn, Přibyl( 46. Icha ), Mareš (70. Praveček ) , Moudrý, Pajer

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019