Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

U19 uhájila těsné vítězství 3:2

04.05.2019 | Roman Kunc
U19

U19 si poradila na domácím hřišti s Klatovy a vyhrála rozdílem branky 3:2.

24. kolo | Sobota 04.05.2019, 13:00

SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898

Branky: Maršál,  Mainolfi,  Havlíček - Hais, Daněk

Žluté karty: Brant,  Mareš