Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Klatovy - Aritma 0:3

15.06.2019 | Roman Kunc

Po vybornem prvním poločase zasloužená vyhra na záver sezony

30. kolo | Sobota 15.06.2019, 10:15

SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha

Branky: Turák,  Polom,  Kocour

Žluté karty: Sojka - Beneš

Rozhodčí: Košan - Kříž,  Szikszay

SK Klatovy 1898: J. Rojík - L. Bálek (46. Z. Cibulka ) , M. Lukeš , J. Sojka , K. Pavlík , D. Dolanský (46. P. Kotrba ) , M. Marek (46. L. Krásný ) , F. Diviš , M. Janda , D. Pavlovič (46. D. Tříska ) , D. Žáček

SK Aritma Praha: J. Stareček - J. Maršál (89. J. Olšiak ) , J. Štohanzl , M. Polom , D. Baran , R. Turák , J. Beneš [ J. Troníček , D. Kocour (81. N. Savulkin ) , M. Bedrna , T. Modr

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019