SK Rakovník - ARITMA 1:0

12.05.2019 | Roman Kunc

Rakovník nám oplatil podzimní porážku, když po standardní situaci zaznamenal jedinou branku utkání Sklenka.

25. kolo | Neděle 12.05.2019, 17:00

SK Rakovník - SK Aritma Praha

Branky: Sklenka

Žluté karty: Hamouz, Červený Jar., - Turák

Rozhodčí: Melničuk - Šmak, Štěřík

SK Rakovník: Zach - Besta, Hamouz (92.Weis ), Sklenka, Pucholt, Červený Jar. (36. Čech), Severín (90.Kabeš ), Tvrz, Ferreira (81. Červený Jan ) Krupička, Schwendt

SK Aritma Praha: Roub - Macek (81. Pecháček ), Bedrna, Frnoch, Troníček, Pivrnec, Turák (68. Mareš ), Baran, Polom, Modr, Macháček

Komentář

Aritma měla před tímto zápasem na středočechy náskok tří bodů. Oba celky mají dobré jaro, a tak nyní mohly vzájemně změřit své síly. Utkání nastartovala rychlá branka z přímého kopu, která zajistila domácím vedení. Aritma je jedním z nejméně plodných celků, co se vstřelených branek týče. Nyní vyšli pražané střelecky naprázdno, což nezměnil ani druhý poločas, ve kterém měli optickou převahu.

fotogalerie ze zápasu zde

Tomáš Kubr, trenér: Věděli jsme, že se Rakovníku na jaře daří a že je ve formě. Domácí šli do vedení vcelku rychle po přímém kopu. Poté měli další příležitost, ale nás zachránil poslední hráč na brankové čáře, který byl nastřelen. První půle celkově patřila domácím, my jsme se k ničemu nedostali. Po nuceném střídání kapitána Červeného i jejich aktivita opadla. Druhý poločas pak patřil nám, byť jsme si vytvořili pouze optický tlak, ze kterého jsme kýženou vyrovnávací branku nevytěžili. Ve druhém poločase nebyla k vidění žádná výraznější příležitost. Za zlepšenou hru jsme si vyrovnávací branku možná zasloužili, ale domácí už vedení z prvního poločasu nepustili.

zdroj: fotbalunas.cz