Derby skončilo remízou

27.08.2018 | Petra Bařinová

B-muži neudrželi vedení 3:0 a po skvělém začátku, přišli hlavně v závěru poločasu o jasné vítězství. Derby mělo náboj a oba týmy šli za vítězstvím až do poslední minuty.

3. kolo | Neděle 26.08.2018, 17:00

SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911

Branky: 2x Podobský. Macek - Kopal, Svoboda, Vokurka

Žluté karty: Obermajer

Rozhodčí: Andras - Rodová, Chrenko

SK Aritma Praha: M. Franta - F. Podobský , N. Bychkov (74. K. Racocha ) , M. Bedrna , M. Petrák , V. Kyliánek , J. Vágner , M. Macek (80. J. Tománek ) , V. Moravec , J. Mareš , J. Dostál

SK Střešovice 1911: O. Pospíchal - D. Smejtek , M. Charvát , D. Vokurka , V. Šulc - S. Zvolenský (80. P. Ferstl ) , T. Kouklík (46. T. Rothe ) , M. Štyks (46. L. Morgenstern ) , P. Kopal (66. T. Obermajer ) - F. Svoboda , P. Doležal (69. P. Kučera )

Roman Kunc - správce

Pěkný zápas který bavil, oba týmy hrály na vítězství. Derby skončilo 3:3 a mělo náboj. Zrušil bych penalty i v ostatních soutěžích. V jiných zápasech se v posledních minutách nic neděje, jelikož některé týmy čekají na penaltový rozstřel a případný bod navíc. V tomto zápase bylo nač koukat až do konce.