Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

7. kolo | Neděle 23.09.2018, 11:45

FC Slavoj Vyšehrad - SK Aritma Praha

Branky: 2x Šíma, Cuc, Gruntorád, Štěpnička

Rozhodčí: Trska - Kříž, Kalhous

FC Slavoj Vyšehrad: Kautský (36. Vrňáta ) - Cuc, čejka, Garip (45. Šíma ), Gruntorád (43. Schrank) , Holan, Jon, Braný (51. Svoboda), Pánek, Tyle, Štěpnička (57. Novák )

SK Aritma Praha: Korbel - Vošahlík, Šebek (36. Ulanov ), Fuksa, Strejc, Radhi, Bergner, Landovský ( 52. Fedonin ), Banienuba, Procio (43. Máca ), Chrobok

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019