Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

7. kolo | Sobota 22.09.2018, 10:00

SK Aritma Praha - 1.FC Příbram

Branky: Horák P. - 2x Němec, Kareš, Nikl, Hájek, Kalivoda

Rozhodčí: Kutiš

SK Aritma Praha: Mejzlík - Tříska A., Tříska D., Raděj, Štědrý, Hutter, Leidl, Ransdorf, Jakubka, Abubakr, Horák K., Bouša, Kejmar, Horák P., Štěpánek

1.FC Příbram: Karas - Schánělec, Kareš, Hevessy, Kudelňák, Zápotočný, Nikl, Hájek, Pelcl, Němec, Příhoda, Kalivoda, Havelka, Čadek, Zelenka, Žalud

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019