Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

7. kolo | Sobota 22.09.2018, 10:00

SK Aritma Praha - 1.FC Příbram

Branky: 2x Andruško, Šedivý, Jindra, šaljič, Varhulík

Rozhodčí: Šteberl

SK Aritma Praha: Štengl - Šedivý, Říha, Lassig, Kubašta, Havelka, Barčák, Jindra, Klečar, Andruško, Gajzler, Mareš, Šaljič, Varhulík

1.FC Příbram: Klimovič - Rajl, Pohan, Čajko, Roušar, Sandr, šourek, Kudak, Troják, Špala, Krýsl, novotný, Tita, Krameš, Telenský

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019