Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

9. kolo | Neděle 07.10.2018, 10:00

FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha

Branky: Watzek

Žluté karty: Černý

Rozhodčí: Janoušek - Ťupa, Ryklík

FC MAS Táborsko: Mrzena - Megis, Svatek, Cais, Hora, Kodad, Janura ( 36. Smažík ), Žatecký, Kotrč (49. Hadrava ), Starý ( 36. Rubáček ) , Hornát (70. Stuchlík )

SK Aritma Praha: Chundela - Ghilardi, Černý, Hingar , Birt , Vožický, Dimitrov, Watzek , Holler , Silný, Zitta ( 41. Janda )

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019