Příkladný přístup hráčů B dorostu

13.05.2018 | Petra Bařinová
U19, U17, U16

Zodpovědně, přes náročný týden, přistoupili hráči k tomuto utkání a zaslouženě si dokráčeli pro vítězství pod vedením kapitána Šimonovského, který výborně dirigoval obranné řady. Obě branky obstaraly netradiční střelci Tuček a Maršál, kteří si ještě dlouho povídali ve sprše jak je lehké skórovat, když se trefí zařízení.

17. kolo | Neděle 13.05.2018, 14:45

SK Aritma Praha - SK Hostivař

Branky: Tuček, Maršál

Rozhodčí: Šteberl

SK Aritma Praha: Pelc - Maršál, Belon, Šimonovský, Švarc ( 70. Helgert ), Mírek, Šuchma, Tuček, Olšiak ( 46. Žáček ), Havlíček ( 46. Šemro ), Kalabis

SK Hostivař: Lažek - Janousek ( 30. Snishchuk ), Slanina, Vich, Chadt, Kovařík ( 66. Vítek ), Bezděk ( 82. Kotrisz ), Pavelka ( 78. Shorban ), Hýsek, Chrastina, Kronovetr

trenér Kunc:

Poděkování všem hráčům za přístup po náročném týdnu, kdy cestovali někteří jak ve středu do Tábora, tak dnes na Kladno.  Z Kladna ještě rychle na tento zápas, aby si užili rozpálenou umělou trávu, hořící chodidla a nevrlého trenéra lačného po vítězství.