U18 konečně zabrala

23.04.2018 | Petra Bařinová
U16

U18 konečně vyhrála. Na hřišti Zlíchova se střelecky dařilo a po třech brankách Matěja Kargera si připisuje U18 lehké vítězství 7:1

14. kolo | Neděle 22.04.2018, 17:00

Fotbalový klub Zlíchov 1914 - SK Aritma Praha

Branky: Nsingani - 3x Karger, Mírek, Tuček, Chudomel, Aliyev

Rozhodčí : Štěrba

Fotbalový klub Zlíchov 1914: Nejedlý - Vacík,Soukup, Havrlík, Zvěř ( 34. Svojka ), Čáp, Doležal, Nsingani, Kratochvíl, Pham, Chochola ( 75. Harsa )

SK Aritma Praha: Chundela - Šimonovský, Mamedov, Straka, Švarc, Mírek, Tuček ( 67. Žáček ), Krištof ( 60. Olšiak ), Murín ( 46. Šuchma ), Chudomel ( 46. Aliyev ), Karger