14. kolo | Neděle 08.04.2018, 11:45

FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha

Branky: 4x Sýkora, Přívozník, Ludvík, Lehner, Sahula -  Černý

Rozhodčí: Stary - Čikara,  Poustka

FK Motorlet Praha: Abassi ( 36.Kovář )- Jurovčík ( 46. Jeřábek ), Szabo, Vrchota (36. Pluhař ), Přívozník (55. Vosička ), Ludvík, Novák (36. Sahula ), Janíček, Drahovzal, Mráz (46. Lehner ), Sykora

SK Aritma Praha: Ženatý (36. Švejcar ) - Valenta (36. Manďulák ), Hingar, Vožický, Olsen, Dimitrov, Holler, Watzek, Silný (47.Ledvina ), Birt (60. Pendelín ), Chundela (36. Černý )