12. kolo | Neděle 25.03.2018, 17:45

SKP České Budějovice - SK Aritma Praha

Branky: 3x Matuška, 2x Štindl, Ballák, Faltus - Birt, Silný

Rozhodčí: Eibl - Kovařík, Řehoř

SKP České Budějovice: Altmann - Smíšek, Zeman ( 42. Čapek ), Špinar, Loužecký ( 45. Strašík ), Matuška, Fuka, Štindl, Ballák ( 50.Tesař ), Šíp ( 50. Krajčí ), Faltus

SK Aritma Praha: Ženatý ( 36. Švejcar ) - Dimitrov, Hingar, Vožický, Olsen, Crossan ( 36. Manďulák ), Holler, Watzek, Ledvina ( 36. Ledvina ), Chundela ( 49. Silný ), Birt ( 59. Pendelín )