Důležité tři body

19.11.2017 | Petra Bařinová

Nebyli lepší, tři body ale získali. Fotbalisté pražské Aritmy si rozhodně nevytvořili tolik šancí jako jejich soupeř, ale díky Krausově pozdnímu gólu si připsali tři body.

15. kolo | Pátek 17.11.2017, 10:15

SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898

Branky: Junek, Kraus - Pavlovič

Žluté karty: Rybka, Macek, Kraus - Pavlovič

Rozhodčí: Sapoušek - Talpáš, Štěrba

SK Aritma Praha: Stařeček - Frnoch, Vávra, Hrabák, Glasnovič, Plechatý, Turbák, Rybka, Junek, Macek ( 71. Baran )Kraus

SK Klatovy 1898: Sklenář - Cibulka ( 63. Bezděk ), Tříska, Krásný, Pavlovič, Janda, Vojtko, Diviš, Dolanský, Kotrba,Szedmák

Aritmě stačilo málo

Do zápasu mnohem lépe vstoupili hosté ze západních Čech, kteří si také vypracovali první šanci duelu. Odražený míč se dostal ke dvěma hráčům Klatov, kteří si spíše dávali přednost, a tak byla výsledkem střela doprostřed brány, s níž neměl Stareček problém.

Zdálo se, že Aritma držela míč na svých kopačkách častěji, ale nebezpečněji působili zaručeně Klatovští. Krásný přesprintoval Frnocha, dal si míč na pravou nohu a vypálil jen těsně nad! Hosté neuspěli ani s další ze svých šancí, a tak přišel krutý trest.

Ve 22. minutě rozehrál Hrabák na Macka, jenž poslal míč na druhou stranu Junkovi. Krajní záložník prudkým přízemním centrem dobře našel nabíhajícího Ondřeje Rybku, jenž napálil míč pod břevno! Klatovy mohly rychle odpovědět, ale ani další střela neletěla do míst, která by pro Starečka nebyla nedostižná.

Šťastná vokovická výhra

Vstup do druhého dějství naopak uchopili lépe domácí v čele s aktivním Turbákem, ale Glasnovič nedosáhl na jeho nabídku. V dalších dvou případech zase výborně zasáhl hostující kapitán Mészáros.

Trenér Dejmek měl šťastnou ruku v 63. minutě, když poslal na hřiště Bezděka. Ten totiž svým prvním dotykem s balónem vyhrál po rohovém kopu hlavičku a prodloužil míč na úplně volného Daniela Pavloviče, jenž srovnal na 1:1!

Následující momenty patřily znovu Aritmě, ale Glasnovič po Turbákově pasu gólmana Sklenáře nepřekonal. Pravý bek domácích poté zakombinoval s Plechatým a opět oslovil Glasnoviče, kterému však chyběl půlkrok.

Už to vypadalo, že se půjde do penalt, až přišla 88. minuta a standardka Pražanů. Sklenář vyrazil míč jen k Adamovi Krausovi, jenž bodlem vystřelil Aritmě tři body!

zdroj: fotbalunas.cz

Trenér Tomáš Kubr: „Určitě nevyhrál mančaft, který byl lepší, ba naopak. Pro Klatovy je výsledek krutý, vytvořily si mnohem více šancí než my. Vybrali jsme si notnou dávku štěstí. Vyzdvihl bych Krause, nejen díky rozhodujícímu gólu. Zahýbali jsme se sestavou, musel jít na stopera a poradil si s tím dobře. Byl tam, kde měl být, svůj výborný výkon podtrhl právě tím gólem.“

zdroj: fotbalunas.cz

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16