22. kolo | Sobota 19.05.2018, 17:00

Branky: 2x Svoboda, Morgerstern - Kuzmenko, Tománek, Doupovec

Žluté karty: Kříž - Bychkov, Doupovec

Rozhodčí: Hruška - Kabourek, Grégr

SK Střešovice 1911: Mulač ( 81. Doležal ) - Smejtek ( 46. Šperl ), Němec, Obermajer, Štyks, Kříž, Kučera, Vodička ( 46. Morgerstern ), Rajniš ( 69,. Rothe ), Minařík, Svoboda

SK Aritma Praha: Novotný - Pecháček, Moravec, Dostál, Bychkov, Brych, Kuzmenko, Kyliánek, Tománek ( 56. Racocha ), Doupovec, Abdullazade ( 81. Linhart )