B-týmu mužů se střelecky daří

16.04.2018 | Petra Bařinová

Dalšího tříbodového zisku dosáhla naše Benfica doma proti Miškovicím, kdy zvítězila jednoznačně 5:0

17. kolo | Neděle 15.04.2018, 17:00

SK Aritma Praha - FC Miškovice

Branky: 2x Pecháček, 2x Kuzmenko, Bychkov

Žluté karty: Bačický, Heim

Rozhodčí: Vagner - Popelka, Kučera

SK Aritma Praha: Franta - Pecháček, Petrák (46. Lyliánek ), Kuzmenko ( 66. Mejzlík ), Dostál, Macek( 74. Doupovec ), Volek, Bychkov, Moravec, Brych, Vávra ( 79. Tománek )

FC Miškovice: Griga - Havránek, Novák, Bačický ( 63. Ondruš ), Holub, Eremiáš, Franěk, Sivák ( 62. Gábriš ), Heim, Hladík (68. Zavadil ), Verner