Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aritma U12 - 1.FK Příbram U12 5:2 ( 3:2 )

03.10.2022 | Roman Kunc
U12

Vybojované vítězství mladších žáků U12.


7. kolo | sobota 01.10.2022, 10:00
 

SK Aritma Praha - 1.FK Příbram

5:2

3:2

Branky: 2x Hnízdil, Dobiáš, Dugovič, Bumbalík - Koňařík, Suchopár

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Šulák

SK Aritma Praha: Kareš - Charvát, Havlíček, Gurecký, Dobiáš, Štěch, Dugovic , Bumbalík, Škurek , Hnízdil ,Šebek

1.FK Příbram: Oktábec - Řihák , Švehla , Hořejší, Rychlý, Houžvička, Reinisch, Líška , Živanovič , Müller, Koňařík

 
 
 
Ohlasy

Trenér Hemer: " Do zápasu jsme vstoupili odhodlaně, kluci se připravili na těžkého soupeře a moc se mi líbilo jak jsme zachytili začátek. 

Během první třetiny jsme měli tři velké gólové šance, ale dali pouze jeden gól, pak soupeř vyrovnal a nakonec v poslední minutě utkání otočil. Báli jsme se, co tenhle "gól do šatny" s klukama udělá.  Ale bylo vidět, že všichni cítíme, že tenhle zápas zvládneme a můžeme ho vyhrát, byli jsme dravější, živější, odhodlanější. Nevypustili jsme žádný souboj, žádný míč nebyl ztracený. V druhé polovině jsme byli soupeřem nuceni trochu zjednodušit hru, což mě trochu mrzelo, že jsme často odkopávali míč, místo abychom našli fotbalové řešení. Ale musím naše hráče pochválit, kluci zápas zvládli fantasticky, bylo to plné emocí a na konci panovala velká euforie z vítězství. Po zápase jsme ještě úspěšně zvládli i utkání pražské soutěže proti dívkám z Podolí 8:0. "

 
 

 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS