Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
6. kolo | neděle 25.09.2022, 10:15 | 33.ZŠ - UMT

FC Viktoria Plzeň - SK Aritma Praha

Branka Aritmy: Dobiáš

Žluté karty:

Rozhodčí: Vávra

Diváci: 30

FC Viktoria Plzeň: Doubek - Bečka, Hrdina, Chlan, Lavička, Pacovský, Serhiienko, Šlajs, Bystřický, Koura, Limberský, Minařík, Velič, Duczynski, Rossi, Sebránek

SK Aritma Praha: Jeřábek - Charvát, Štěch, Škurek, Sochor, Dugovic, Dobiáš, Bumbalík, Havlíček, Hájek, Navrátil, Kareš

Trenér Hemer: " Dnes jsme odehráli zatím nejtěžší zápas ligy proti týmu Viktorie Plzeň, která má v soutěži ty nejvyšší ambice. Věděli jsme co nás čeká a už v šatně před zápasem kluky připravovali. Do zápasu jsme vstoupili dobře, aktivně, zodpovědně, a i když jsme obdrželi první dvě branky, hned po té druhé jsme dokázali snížit na 2:1 a dokonce jsme měli zahrávat jasný pokutový kop, který nám rozhodčí upřel a pak nám i neuznal gól na 2:2 kvůli faulu na domácího brankáře. Hráči Viktorky měli velkou kvalitu, rozdíl byl vidět, ale první třetina byla asi náš nejlepší výkon v sezóně. Ve druhé a ve třetí třetině jsme bohužel trochu přestali hrát, byli pozdě v soubojích a nestíhali se vracet po ztrátě. Celkové nám zápas ukázal, že máme na to měřit síly i se silnějšími soupeři, ale pořád máme dost práce před sebou. Zápas to byl kvalitní, plný emocí a dobrého fotbalu. "