Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
4. kolo | sobota 10.09.2022, 10:00

FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha

Branky Aritma: Havlíček, Sochor, Hnízdil

Žluté karty:

Rozhodčí: Kollárik

Diváci: 20

FC MAS Táborsko: Plachý - Příhoda , Tíkal , Vačlena , Richter , Doležal , Hotový , Gorský , Čadek , Kloučková , Soukup , Švec

SK Aritma Praha: Kareš - Charvát, Havlíček , Štěch, Sochor , Škurek , Šebek , Hnízdil , Klímek, Navrátil , Dugovic

Trenér Hemer : " Věděli jsme, že soupeř bude fotbalový a bude na nás od začátku tlačit. Sice se nám podařilo v 15. minutě snížit na 1:2, ale kvůli nepřesnosti v obraně a nedůrazu v soubojích nám soupeř do konce 1. třetiny odskočil na 5:1. Měli jsme delší přestávkový rozhovor, říkali si na co dát pozor a v druhé třetině hráli vyrovnaně. Měli jsme šance, sérii rohů a do 25. minuty druhé třetiny byl stav jen 1:0 pro domácí, na konci jsme se ale opět sesypali a přestali hrát. 4:0.

Poslední třetinu jsme chtěli navázat na začátek druhé. Povedlo se nám dát první gól a soupeře dal tlačit, bohužel Táborsko vyrovnalo z brejku. Následovala penalta pro nás a skóre 2:1 ve třetí. Opět se opakovalo selhání v posledních minutách a nakonec i poslední třetina dopadla 5:2 pro domácí. Chybí nám důraz a  komunikace. "