Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
10. kolo | sobota 22.10.2022, 15:30

SKP České Budějovice - SK Aritma Praha

Branky: Hrubý, Novotný, Kolgjeraj - 2x Vymazal, Brix, Charvát, Krejčí

Žluté karty:

Rozhodčí: Juráň

SKP České Budějovice: Navrátil - Reitinger, Hrubý, Kubát , Kouba, Novotný, Novotný A., Sosna, Lohonka , Kubal , Krutina , Kolgjeraj, Tichý , Šimek

SK Aritma Praha: Trunška - Žalud, Boula, Krejčí, Škorňová, Pohl, Asanaliev, Faltus, Kozohorský, Charvát, Brix, Míček J., Crippa, Vymazal

Trenér Pecha: " V tydnu jsme odehrali super turnaj v Planeo cupu, kde jsme si potvrdili že můžeme hrát s každým týmem vyrovnanou partii a postup do superfinále nám utekl jen o 4 bodíky a tuhle pohodu jsme chtěeli dnes potvrdit v dnešním utkání.

Na těžkém terénu jsme se ze začátku těžce hýbali a soupeř šel do vedení, ale naštěstí se nám hned povedlo srovnat.
Pak nastala naše nejhorší pasáž zápasu kde jsme si nechali vstřelit opravdu dva laciné góly.
Hráče jsme o pauze povzbudili a hecli je ať si více věří a určitě tady dnes vyhrajeme.
V druhé rundě se nám povedlo srovnat a z hráčů opadla nervozita a začali si více věřit. To se naplno projevilo ve 3.rundě, kde jsme zápas rozhodli po dvou hezkých kombinacích. Hráče musím pochválit za nasazení a za to že se za žádných okolností nevzdali a šli si za vítězstvím ! "