Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
8. kolo | neděle 09.10.2022, 15:00

AC Sparta Praha fotbal - SK Aritma Praha

Branky: 2x Nezbeda, Faltus, Holub, Vitarigov

Rozhodčí: Procio

AC Sparta Praha fotbal: Michal - Sojka , Faltus, Nezbeda, Babiar , Baroch , Kubín , Kapusňák , Bayer , Malý , Holub , Vitarigov , Ševínský

SK Aritma Praha: Trunška - Žalud , Boula , Krejčí , Škorňová , Pohl , Špejzlová , Míček , Kozohorský , Novotný , Charvát , Brix , Míček , Crippa , Faltus

Trenér Pecha: " Ako trenéra mě moc těší, ze právě týmy z top 5 nám vždy nastaví zrcadlo, kde nás nejvíc tlačí bota.

Sparta byla jasně lepší, kvalitnější v pohybu, silnější na balonu a zaslouženě vyhrála.
Potěšili mě některé individuální výkony a musíme se pořádně nechystat na další domácí zápas proti Rokycanům. "