Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zbraslav - Aritma B 3:0 ( 3:0 )

09.10.2022 | Roman Kunc

Další porážka rezervy, rozhodlo již v prvním poločase.

10. kolo | neděle 09.10.2022, 16:00

Sportovní klub Zbraslav - SK Aritma Praha

Branky: vlastní Šlégr, Vodráčka, Hrubý

Žluté karty: Hrubý, Souček - Hagino, Pelc, Záhoř

Rozhodčí: Chládek - Pytloun, Belei

Diváci: 80

Sportovní klub Zbraslav: L. Zich - M. Rattay , P. Vodrážka (81. P. Doležal ) , O. Sedláček (67. J. Smejkal ) , V. Vodička , F. Čumpelík , F. Kotě , Š. Hrubý , Š. Kučera , R. Souček , L. Uhlíř

SK Aritma Praha: F. Chundela - F. Tošnar (46. O. Jakoubek ) , T. Kalina (86. A. Seidl ) , M. Červený , T. Hagino , Š. Hořt (80. K. Urbánek ) , M. Šlégr (80. J. Dragošek ) , D. Pelc (69. J. Tsvetanov ) , Š. Šemro , T. Janda , J. Záhoř

Trenér Prokeš: " Výsledkový propad jsme nezastavili ani na hřišti Zbraslavi. Absolutně nám nevyšel první poločas, kdy se nám nechtělo běhat a na hřišti jsme působili, že si chceme zahrát fotbálek v poklidu. Opět jsme dostali absolutně laciné góly, kdy nepohlídáme 2 rohové kopy a jeden prohraný souboj, kdy pak máme špatně nabraného hráče.

Ve druhé půli přišlo mírné zlepšení, ale bohužel jsme neproměnili šance, které přišly a tak jsme zaslouženě prohráli. Další kaňkou na zápase je zranění Tošnara. "