Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kbely - Aritma B 3:4 ( 1:2 )

29.08.2022 | Roman Kunc

Hodně posílená rezerva zvládla nervózní a jak na žluté karty tak na góly bohaté utkání ve Kbelích. V 90. minutě rozhodl o plném bodovém zisku Jakoubek.

4. kolo | Neděle 28.08.2022, 17:00

Spartak Kbely - SK Aritma Praha

3:4

1:2

Branky: Panýrek J., Liška, Panýrek T. - Pivrnec, Štěpánek, Vožický, Jakoubek

Žluté karty: Lejbl, Zima, Horní, Urbanský, Panýrek J. , Malík - Šlégr, Vožický, Bedrna, Jáša

Červené karty:

Rozhodčí: Kohout - Šimák, Manilo

Diváci: 120

Spartak Kbely: A. Malík - F. Odvárka (75. P. Urbanovský ) , J. Vokoun , T. Zima (66. J. Liška ) , M. Zich , T. Pokorný , T. Panýrek , J. Panýrek , J. Leibl , J. Horní , Č. Skoč

SK Aritma Praha: F. Chundela - J. Vožický (66. M. Havlíček ) , J. Štěpánek (66. F. Tošnar ) , O. Jakoubek (91. T. Janda ) , S. Ling (91. D. Pelc ) , M. Šlégr (73. R. Bárta ) , M. Pivrnec , M. Rada , M. Jáša , M. Bedrna , T. Kalina

Ohlasy

Trenér Prokeš: " Vybojované tři body u těžkého soupeře. Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup. Během první čtvrthodiny jsme si vytvořili tři šance, které jsme neproměnili. Neproměňování šancí vyvrcholilo neproměněnou penaltou po faulu na Jakoubka. Tři minuty po té si reputaci napravil Pivrnec. Bohužel vedení nám vydrželo 30 vteřin. Po naší chybě soupeř srovnal. Do poločasu jsme šli s vedením 2:1 po akci Vožického se Štěpánkem.

Ve druhé půli domácí zjednodušili hru, ale do šancí se nedostávali. Naopak jsme zvýšili na 3:1 po úniku Vožického. Soupeř srovnal po dvou standardních situacích. V té chvíli na nás ležela deka. Naštěstí v posledních šesti minutách jsme se opět zvedli a dostali se do šancí. V 90. minutě rozhodl Jakoubek. "