Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
10. kolo | sobota 22.10.2022, 12:00 | ČZU Praha

SK Aritma Praha - FK Arsenal Česká Lípa

Branky:

Žluté karty: Leidl - Stehlík

Rozhodčí: Čikara - Jandus, Janoušek

Diváci: 33

SK Aritma Praha: Forejt - Magendans, Zajíček, Karbulka, Šaljič, Pára ( 62. Carmine ), Hiršl (62. Amaral ), Illich ( 68. Bláha ), Altynski ( 73. Együd ) , Leidl, Volník (68. Voskovec )

FK Arsenal Česká Lípa: Havránek - Krs, Kříž, Tsedendamba, Houdek, Zajkr ( 50. Duda ), Štrupl, Penz ( 55. Vaněk ), Berger ( 41. Zelinka ), Dufek ( 70. Brandstein ), Stehlík

Trenér Kárník: " Utkala se mužstva ze spodní části tabulky a podle toho vypadala i samotná hra. Zápas mužstev ze spodní části tabulky moc fotbalovosti nenabídl, na hřišti bylo hodně nepřesnosti a víc se bojovalo než hrálo. Obě mužstva si vytvořila i minimum šancí ke skórování a tak velmi slabé utkání skončilo bez branek. "