Bezbranková remíze v Přešticích

04.11.2017 | Petra Bařinová

A muži i napodruhé venku zvládli pokutové kopy a berou v Přešticích dva body po bezbrankové remíze.

13. kolo | Sobota 04.11.2017, 10:15

Tělovýchovná jednota Přeštice - SK Aritma Praha

0:1 pk

Branky:

Žluté karty:  Štěpán, Přibáň - Rybka

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: Teuber - Plzák, Kyncl

Tělovýchovná jednota Přeštice: Šampalík - Zelenka, Štěpán, Zdeněk, Bešta, Blahoudek, Terek, Strejček, Fiala, Přibáň, Bešta ( 88. Uzlík )

SK Aritma Praha: Rondzik - Frnoch, Troníček, Hrabák, Glasnovič ( 79. Volek ), Plechatý, Turbák, Rybka, Junek ( 58. Baran ) , Beneš ( 58. Macek ), Kraus

Nevlídné počasí, nevlídný fotbal

Ze začátku zápasu se více dařilo hostům z Prahy. Drželi míč na svých kopačkách častěji a dostávali se až k vápnu soupeře, jenže to bylo vše. Centry Aritmy létaly nepřesně, přeštická obrana fungovala bezchybně.

Po úvodní čtvrthodině se začali více ozývat i Přeštičtí a vypracovali si také jednu zajímavou šanci. K dorážce se na hranici velkého vápna dostal kapitán Blahoudek, ale jeden z protihráčů střelu zblokoval mimo.

Podobně dopadli i na druhé straně Junek a Glasnovič. Jinak ale první poločas žádnou pěknou podívanou nenabídl. Korespondoval i s počasím, v Přešticích byla mlha a klasické sychravé počasí, fotbal tomu odpovídal.

Závěrečný tlak Aritmy ke gólu nevedl

V začátku druhého dějství měli domácí několik příležitostí, v té nejvážnější z nich se vyznamenal brankář Rondzik, když vytáhl tečovanou střelu mimo tři tyče. Další pokusy Přeštic postrádaly přesnost, a tak Aritma přežila bez úhony.

Od 75. minuty začali mít Vokovičtí znovu více ze hry, domácímu mužstvu došly síly. Především čerstvý Baran s aktivním Turbákem po pravé straně hrozili a vytvářeli šance pro spoluhráče. Po jedné z nich přiklepl Glasnovič Plechatému, který zakončil do prázdné brány, ale gól pro ofsajd hostujícího forvarda platit nemohl.

Největší šanci zápasu měl pár minut před koncem Plechatý po centru Macka, ale střední záložník Aritmy netrefil míč vůbec správně.

Druhý bod pro hosty

A tak se muselo rozhodnout v penaltách, které tak trochu kopírovaly průběh zápasu. Nemohoucnost obou mančaftů pokračovala i v rozstřelu, Přeštice zaváhaly hned třikrát a musely skousnout porážku po pokutových kopech.

zdroj: fotbalunas.cz

Trenér Tomáš Kubr: „Neodehráli jsme vůbec dobrý zápas, naopak šlo o jeden z nejslabších výkonů. Jediné, co se dá vyzdvihnout, je naše čisté konto. Gólman nás pak podržel v penaltách. I přesto bych vyzdvihl obránce Turbáka. Podporoval útok, utkání se mu povedlo.“

zdroj: fotbalunas.cz

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16