Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
10. kolo | sobota 08.10.2022, 14:45 | SK Aritma Praha
 

SK Aritma Praha - 1.FK Příbram

4:6

1:3

Branky: 2x Horák, Ransdorf, Lassig - 4x Kareš, Čadek, Sadílek

Žluté karty: Štefan, Balko - Pavlík

Červené karty: Štefan

Rozhodčí: Adámek - Malaník, Hromádko

Diváci: 20

SK Aritma Praha: Kolda - Jelínek ( 60. Maxa ), Balko, Ransdorf, Novotný, Barčák (72. Kubr ), Jakubka, Štefan, Pavlovský (72. Procházka ), Novák ( 46. Horák ), Lassig ( 72. Šmíd )

1.FK Příbram: Telenský - Pavlík, Zápotočný, Nikl, Sůra, Kareš (74. Dvořák ), Kudelňák ( 62. Sadílek ), Kindlmann ( 46. Hrudka ), Čadek, Zelenka ( 74. Pohan ), Spour

 
 
 
Ohlasy

Trenér Matějka: "  Po úvodním hvizdu jsme propadli v obraně a hned ve druhé minutě nás soupeř z penalty potrestal. Hra byla vyrovnaná až do třicáté minuty zápasu kdy za nepřípustné chování k rozhodčímu byl vyloučen hráč našeho týmu, od té doby jsme se nemohli dostat do hry a do konce prvního poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát. Do druhé poloviny jsme vstoupili výborným výkonem a z toho jsme vytěžili srovnání na tři tři. Poté již v deseti docházely síly a soupeř začal trestat do otevřené obrany. Za druhý poločas díky hráčům za velice bojovný výkon v deseti. "

 
 

 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS