Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
9. kolo | neděle 02.10.2022, 12:15 | Senco Doubravka

SK SENCO Doubravka - SK Aritma Praha

Branky: Karpíšek, Zeman, Bořík, Petrášek, Vondryska - 2x Andruško

Žluté karty:

Rozhodčí: Šiška - Orlík, Slabý

Diváci: 20

SK SENCO Doubravka: Bedenko - Půta , Karpíšek ( 46. Šlajs ), Zemek , Bořík , Vacek ( 64. Vávra ) , Mašek , Petrášek , Baláž ( 64. Vondryska ) , Bořánek , Daduč ( 46. Chmelař )

SK Aritma Praha: Kolda - Hutter ( 46. Barčák ), Jelínek ( 78. Procházka ) , Migdal , Šaljič , Novák , Jakubka , Maxa ( 87. Mareš ) , Novotný , Andruško , Lassig

Trenér Matějka: " Výsledek bohužel vůbec neodpovídá hře. V zápase jsme byli herně lepší, ale chybí nám důraz, kvůli kterému se soupeř dostal do šanci, které proměnil. V druhé polovině jsme byli nuceni udělat změny v sestavě a soupeř nás začal přehrávat. Není možné, abychom v takovém zápase dostali tolik gólů. "