Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
7. kolo | sobota 17.09.2022, 15:15
 

FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha

4:2

2:2

Branky: 2x Pánek, Kášek, Zdeněk - Lassig, Vynohrad

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Kotalík - Vican st., Vican ml.

Diváci: 25

FC MAS Táborsko: Padrtka - Vavřinec, Zeman ( 46. Kolba ), Voneš, Kášek, Zdeněk, Volek ( 46. Zahradník ), Lupač ( 46. Lachout ), Vítek, Pánek, Hájek

SK Aritma Praha: Mejzlík - Hutter ( 61. Štefan ), Balko, Šaljič, Jakubka ( 39. Šmíd ) , Novák, Novotný, Lassig, Vynohrad, Migda ( 77. Mareš )

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Matějka: " Po úvodním hvizdu se strhla gólová přestřelka a již ve 3.minutě jsme prohrávali 0:1. Okamžitě po rozebrání a následném útoku ve 4. minutě jsme vyrovnali. Bohužel ani to jsme nedokázali udržet a již v 7. minutě jsme opět inkasovali znova. Poté se hra vyrovnala a uklidnila, šance jsme sice měli, ale bohužel neproměnili, až na 43. minutu kdy jsme vyrovnali. Druhý poločas začal vyrovnaně a takřka bez šancí na obou stranách. Po vystřídání našich hráčů šla hra úrovní dolů a soupeř v 66.minutě toto potrestal. My už jsme se nedokázali zvednout a soupeř do otevřené obrany v 80.minutě přidal ještě jeden gól. Góly jsme převážně dostali po individuálních chybách našich hráčů. "


 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS