Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
10. kolo | sobota 08.10.2022, 12:30 | SK Aritma Praha

SK Aritma Praha - 1.FK Příbram

Branky: 2x Andruško, 2x Brewer, Pavlovský, Petránek, Watzek, Ibl - Zápotočný

Žluté karty:

Rozhodčí: Adámek - Malaník, Hromádko

Diváci: 25

SK Aritma Praha: Chundela - Částka ( 70. Barčák ), Černý, Migdal, Hutter (60. Bílek ), Pavlovský F., Petránek ( 60. Vožický ), Watzek, Karas, Brewer ( 70. Ibl ), Andruško ( 63. Pavlovský J. )

1.FK Příbram: Pohan - Zápotočný ( 46. Kindlmann ), Dvořák, Šimůnek, Nováček, Sadílek, Kellner, Vaněček, Zelenka ( 46. Telenský ), Kudelňák ( 46. Sůra ), Jaňour

Trenér Matějka: " Konečně první tříbodový zápas. Celý zápas se odehrával pod naší taktovkou. Od nás bojovný kolektivní výkon, ale opět nemáme klid v zakončení našich dobře vypracovaných akcí ze kterých by měly být branky  "vyložené šance". Musím, ale všechny hráče pochválit za 100% přístup k zápasu. "