Důležité vítězství Áčka

31.03.2018 | Petra Bařinová

A- muži vyhráli v Mariánských Lázních 1:0 a nadále drží umístění na bedně, které si trenér Kubr přál na začátku soutěže

19. kolo | Sobota 31.03.2018, 17:00

FC Viktoria Mariánské Lázně - SK Aritma Praha

Branky: Baran

Žluté karty: Rybka

Rozhodčí: Vyhnanovský - Krejsa, Štěrba

FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal - Denk ( 80. Lopata ), Kravar, Sadílek, Drahorád, Lattisch, Holub ( 73. Nadbalý ), Štěpán, Grambal, Lukáš, Cinkanič ( 67. Pěček )

SK Aritma Praha: Stareček - Hrabák, Glasnovič, Plechatý, Modr, Rybka, Junek ( 69. Macek ), Troníček, Kraus, Baran ( 84. Beneš ), Turbák