Garda tentokrát v plné síle

19.10.2017 | Petra Bařinová

Stará garda se pro tentokrát sešla v plném počtu bez zbytečných remcalů a díky tomu si jednoznačně poradila s Pardály z Přední Kopaniny.

Středa 18.10.2017, 20:00

SK Aritma Praha - FC Přední Kopanina

Branky: 4x Prošek, Kučera, Horák, ?,?

Komentář

Poprvé v sezóně se sešla stará garda v plném počtu a nabitá lavička mohla sledovat koncert, který svou dravostí a rychlostí zakončoval po většinu hrací doby Láďa Prošek.

Nutno podotknou, že jsme se tentokrát opravdu sešli v plné síle a vědomi si síly Kopaniny zápas odmakali. Kopanině chybělo pár opor a téměř bez střídání na nás poprvé po delším čase neměla.

Utkání mělo velmi slušnou úroveň. Každého potěší, když si můžeš strčit míč s kamarády spoluhráči a protihráči a nakonec posedět u něčeho lahodného. Přestože až tak nejde o výsledek asi toho bylo dnes na Pardály moc a bohužel k pozápasovému rituálu nedošlo.

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Meteor

Ve třetím kole zimní ligy mladšího dorostu nestačila zejména ve druhém poločase naše U17 na stejně staré hráče Meteoru a podlehla 2:0.

Omlazená Aritma nezklamala

Omlazená Aritma nezklamala. Trenér nabádá k ostražitosti, daleko ale není ani k druhému místu

Vánoční turnaj starých gard na Zličíně

Vánoční turnaj starých gard vyhrála Aritma.

Díky trenérům

Zimní liga mladšího dorostu Aritma - Admira U16