Aritma B - Řeporyje 1:1 ( 0:0 )

30.08.2021 | Roman Kunc

Naše "béčko" remizovalo na domácí půdě proti Řeporyjím. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se ujali vedení v 67. minutě utkání o které nás v 79. minutě obral náš bývalý kanonýr Ivan Pánek .

5. kolo | Neděle 29.08.2021, 17:00

SK Aritma Praha - FK Řeporyje

Branky: Ielitro - Pánek

Žluté karty: Savulkin, Brych - Šmat, Pánek, Petrla

Rozhodčí: Švorc - Heinzel, Vondráček

SK Aritma Praha: P. Pelc - M. Šlégr , P. Novák , D. Holouš (71. V. Moravec ) , R. Stříška , R. Bárta , J. Vágner , Š. Šemro , T. Ielitro , J. Brych , N. Savulkin

FK Řeporyje: M. Kouba (20. M. Tošnar ) - P. Vosmík , F. Jeřábek , M. Fenin , J. Šebesta (60. F. Šmat ) , J. Linhart (60. L. Gábriška ) , I. Pánek , M. Černohorský , J. Petrla , Z. Hanzlík , Š. Walzel (78. L. Vejsada

Trenér Moravec :

Hodně soubojové a vyrovnané utkání. V 67 min. jsme šli do vedení po hlavičce Teo Iletra. Za soupeře vyrovnal v 79. minutě Ivan Pánek."

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků