Stodůlky - Aritma "B" 1:7 (0:3)

22.08.2021 | Roman Kunc

Jednoznačná záležitost B-mužstva ve Stodůlkách.

4. kolo | Neděle 22.08.2021, 17:00

TJ Sokol Stodůlky - SK Aritma Praha

Branky: Karaslai - 2x Racocha, 2x Novák, Šlégr, Savulkin, Kalina

Žluté karty: Merta, Karaslai, Thon - Pelc

Rozhodčí: Marek - Vítek, Maslov

TJ Sokol Stodůlky: D. Machej - J. Thon , F. Škrášek (76. A. Jovič ) , D. Petko (18. D. Markanović ) , J. Roubal , L. Kratochvíl , V. Merta - V. Karaslai , F. Barták, J. Růžička , R. Hartoš

SK Aritma Praha: P. Pelc - M. Šlégr , Š. Šemro , D. Holouš (63. V. Moravec ) , T. Racocha , P. Novák , J. Vágner (67. R. Bárta ) , T. Kalina , R. Stříška , J. Brych , N. Savulkin

Trenér Moravec :

"Vyšel nám vstup do utkání a hned v 1. minutě otevřel skóre Racocha. V 17.minutě zvýšil na 2:0 Šlégr. Třetí a důležitou branku vsítil ve 42.minutě po krásné akci Kalina.
 I ve druhém poločase jsme kontrolovali hru a postupně navyšovali skóre. Po brankách Savulkina, znovu Racochy, který se s týmem  na 1/2 roku loučil a dvěma brankám Nováka. Soupeř snížil z penalty za stavu 0:7. Nutno podotknout, že jsme hráli proti soupeři ze dna tabulky a přijdou daleko těžší zápasy. Uvidíme zda potvrdíme dobrou formu již příští zápas s Řeporyjemi."

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků