Aritma B - Střešovice 1:0 (0:0)

16.08.2021 | Roman Kunc

Derby Prahy 6 rozhodla branka Kortiše v 89. minutě utkání.

3. kolo | Sobota 14.08.2021, 14:00 | Sk Aritma Praha

SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911

Branky: Kortiš

Žluté karty: Racocha, Efenberk, Novák, Kalina - Koudelka

Rozhodčí: Kříž - Maslov, Kolář

Diváci: 65

SK Aritma Praha: J. Prokeš - T. Kalina (55. D. Holouš ) , D. Kortiš , O. Rybka (55. M. Šlégr ) , J. Mareš , P. Novák (93. M. Bernacconi ) , J. Vágner (90. J. Maršál ) , J. Efenberk , T. Racocha , J. Brych , N. Savulkin

SK Střešovice 1911: T. Doležal - R. Alba (63. L. Morgenstern ) , F. Koudelka (46. V. Burýšek ) , L. Lehner , L. Vegricht (46. T. Kouklík ) , O. Jelínek (46. M. Štyks ) , D. Věchtík , K. Dobrý (67. J. Ridzák ) , V. Šulc , J. Němec , M. Charvát

Trenér Moravec:

zápas v úmorném vedru se šťastným koncem. Většinu zápasu jsme tahali za kratší konec, což je daň za to, že každý zápas hrajeme v jiné sestavě. Rozhodla chyba soupeře ke konci základní hrací doby, kdy Novák využil zaváhání obrany a předložil přihrávku Kortišovi, který skóroval do prázdné branky. Pochvala celému týmu za bojovnost. Nutno vyzdvihnout výkony Prokeše, Racochy a Mareše.

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků