Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
9. kolo | neděle 05.11.2017, 12:00
 

SK Aritma Praha - AKF Slavoj Podolí Praha

3:3

0:2

Branky: Maršál, Paška, Kalabis - Sitta, Sklenář, Bláha

Žluté karty:

Červené karty:

Rozhodčí: Tvrz

SK Aritma Praha: Chundela - Tuček, Racocha, Linhart, Straka ( 46. Murín ), Havlíček, Olšiak, Kim, Maršál, Paška ( 84. Karger ), Šemro (84. Kalabis )

AKF Slavoj Podolí Praha: To Minch - Záruba, Král, Sitta, Hromádka, Janoušek, Šimák, Malák, Sklenář, Havel, Mauchler

Komentář
 
 
 

 Do zápasu s dosud neporaženým soupeřem z Podolí jsme vstoupili aktivně a měli jednoznačně více ze hry. Soupeř se dostal za poločas 2x na naši polovinu a 2x skóroval po našich hrubých chybách.

 Ve druhé půli jsme udělali 2 změny v sestavě a oba hráči jak Murín, tak Kalabis hru hodně oživili. Zejména Kalabis byl pro soupeře velmi nebezpečný a po jeho brance a průniku na jehož konci byl Paška se nám podařilo skóre otočit. Bohužel z vedení jsme se radovali pouhou minutu, kdy po další individuální chybě soupeř srovnal na konečných 3:3.

 
 
 
Ohlasy

Trenér Kunc:

 

Pochvala hráčům za vůli po vítězství zejména ve druhém poločase. Byli jsme sice lepším týmem, ale na to se nehraje. Individuálních chyb bylo dnes mnoho a soupeř je uměl potrestat a v tom je taky umění.

Opakuji, že chybu udělá každý a že je třeba se z toho poučit. Je to jenom hra, která nás má bavit a baví. Pokud ty samé chyby dělám rok či dva, otrávím tím dobrý pocit ostatním, tak se pak nesmím divit, že budu jen a jen trénovat a do zápasu se dostanu až tu bude buď jiný trenér nebo až nás bude málo.

 
 

 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS