8. kolo | Středa 08.11.2017, 18:30

Branky: Archalous, Němeček, Třešnák, Kocík - Kim

Žluté karty:

Rozhodčí: Košina

A.F.K. Olympia Šeberov: Hrubeš - Archalous, Němeček, Třešnák, Hemmer, Bořecký, Patera, Pýcha, bilan ( 82. Tolimat, Krejčiřík, Kocík ( 85. Šimek )

SK Aritma Praha: Chundela - Tuček, Straka, Murín, Karger, Zahrádka, Havlíček, Mamedov, Kim ( 46. Šemro ), Pelc ( 20. Olšiak ), Paška ( 46. Mainolfi )

Komentář

Kdysi nám pan správce a zároveň trenér František Zálužanský říkal : ( když nám chtěl jemně sdělit, že na to nemáme ) "  je tolik sportů a ty si vybereš zrovna fotbal " .

Nechci nikoho odrazovat, ale je to k zamyšlení jestli má dál cenu se trápit a ještě trápit své spoluhráče. Toto je nejnižší soutěž a pokud ani v této soutěži nestíhám, pak bych si měl opravdu najít jiný sport.