7. kolo | Neděle 22.10.2017, 13:30

Branky: 3x Maršál, Pelc, Kim - Shinwani

Žluté karty:

Rozhodčí: Král

SK Aritma Praha: Chundela - Murín, Mamedov, Straka, Pelc - Tuček, Havlíček ( 50. Zahrádka ), Maršál, Kim - Houloubek ( 51. Olšiak ), Kalabis

Sokol Kolovraty: Martin - Pavlík, Eck, Mašek, Jírů, Shinwani, Vítek ( 58. Hladký ), Mendl, Kuchta, Brom J. ( 46. Brom M. ), Ponert

Komentář

Dobrý pohyb celého mužstva a střelecký den Jana Maršála byl základem dnešního úspěchu B dorostu nad nepříjemným soupeřem z Kolovrat.