6. kolo | Sobota 14.10.2017, 10:30

Branky: 2x Knonovetr - Švarc, Karger, Olšiak

Žluté karty:

Rozhodčí: Tsarev

SK Hostivař: Lažek - Janosek, Vich, Kovářík, Chadt, Bůžek, Hýsek, Pavelka, Kříž, Chrastina, Kronover

SK Aritma Praha: Basl - Tuček, Švarc, Murín, Karger, Maršál, Havlíček ( 46. Straka ), Mamedov, Pelc ( 46. Kim ), Šuchma, Kalabis ( 55. Krištof, 82. Olšiak )

Konečně výhra rezervy dorostu, kdy zejména v prvním poločase podali dobrý výkon Pelc a Karger. Ve druhém poločase nám chyběl klid na míči a zbytečně ( ostatně jako i předešlá utkání ) soupeř otočil skóre. Sobota byla šťastnějším dnem pro nás, kdy rozhodl střídající Olšiak na konečných 3:2.