Kontakt na letní kemp Aritma zde

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

5. kolo | Neděle 08.10.2017, 14:00

SK Aritma Praha - Tělovýchovná jednota Junior Praha

Branky: 2x Edewi, Vavruška, Koláček, Vondra - Murín, Krištof, Karger

Žluté karty: Edewi

Červené karty: Hájek

Rozhodčí: Klesal

SK Aritma Praha: Chundela - Tuček, Pelc ( 46. Šinágl ), Murín, Karger, Maršál, Havlíček ( 46. Olšiak ), Mamedov, Krištof, Dub, Straka ( 46. Kalabis )

Tělovýchovná jednota Junior Praha: Hájek - Vondra, Vavruška, Lavička, Stránský, Levý, Šnobl, Tomášek, Edewi, Strašík, Koláček

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků a přípravek

Konec sezóny 2018/2019